Hakkımızda

simitduragi.com Türkiye'nin her bil şehrine pasta siparişlerini, en kolay ve en ekonomik yoldan göndermeyi sağlamak için bu sektöre adım attı. simitduragi.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı iş ortağı ile Türkiye’de online yani e-ticaret sitesi olarak sipariş almaktadır.

2000 yılında, kurulan firmamız 20 yılı aşkın süredir gıda sektörinde hizmet vermekteyiz. Pastalarımızın iç malzemeleri yapay madde içermeden doğal yollardan, yumurta süt vb. malzemeler ile hazırlanmakta ve krem şanti yerine pastacı kreması kullanılmaktadır.

Günlük ya da daha önceden verdiğiniz siparişler ile, teslimat bölgelerinize gecikmeden seçmiş olduğunuz teslimat saatleri aralığında kendi özel soğutmalı araçlarımız ile, pastalarınızı güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz.

Özel Günler

Sevdiklerinizin özel günlerini farklı bir sürpriz konsept ile kutlamak isteyenlere lezzetli alternatifler sunan 2000’den fazla pasta modellerimiz ile, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Mesleklere Özel, Çocuklara Özel gibi özel günler için tasarlanmış ve iç malzemelerini kendinizin belirleyebileceği, Butik Pasta modellerimiz lezzet aranjmanları ile hem göze hem de damağa hitap ediyor. Türkiye’nin her yerinden aynı gün Resimli Pastalar ya da Aynı Gün Pastalar kategorisinden sipariş verebilirsiniz.

Resimli Pastalar

Yüksek kaliteli ve sağlık açısından bir problem teşkil etmeyen, Resimli Pastalarımız ile sitemiz üzerinden ya da sizin gönderdiğiniz bir Resim/Görsel ile sizlere teslimatını yapmaktayız. Minimum sekiz (8) kişilik olarak hazırladığımız Resimli Pastalarımızı hizmetlerinize sunmaktayız.

 Whatsapp